Mūsų istorija - Minglemoose
+370 684 016 15

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų esate buvę toje situacijoje, kada eilinį lietingą Lietuvoje rytą neturėjote jėgų nei keltis nei veikti. Ne išimtis ir aš. Tokių rytų, kai gulėdavau ir svarstydavau iš kur pasisemti jėgų ir energijos ir kodėl iki šiol niekas neišrado pakrovėjo žmonėms, pas mane buvo daug. 

Kava. Ji bent kiek padėdavo išsijudinti, bet trumpam, galiausiai ir vėl sugrįždavo tokia pati savijauta. Neturėjau jėgų ir noro niekam. Namai – darbas – namai. Vis ta pati rutina.

Tai buvo eilinis rytas su kavos puodeliu ir rytine spauda. Tada akys užkliuvo už straipsnio apie vandenį ir jo naudą organizmui. Jame buvo išvardinti simptomai, kurie signalizavo nepakankamą vandens kiekį organizme: nuovargis, sulėtėjusi medžiagų apykaita, papilkėjusi, neelastinga ir sausa oda, džiūstančios lūpos ir ne toks idealus svoris, kurio norėtum. Tokia buvo ir mano savijauta. Vandens vartojau mažai, man jis tiesiog neskanus.

Reikia. Tikriausiai kiekvienas sau tą turime pasakyti. Bet kaip? Kaip prisiversti išgerti tuos rekomenduojamus 1,5 – 2 l. paprasto vandens per dieną? To paprasto nuobodaus vandens…

Tą dieną supratau, kad priežastis, kodėl negaliu išgerti reikiamo kiekio vandens labai paprasta – tiesiog negaliu gerti vandens, kuris yra nuobodus, nes neturi skonio. Pasileidau į paieškas, kaip natūraliai pakeisti vandens skonį be pridėtinio cukraus ir kalorijų. Ir pasirodo tai visiškai nesudėtinga ir nereikalauja daug laiko. Egzistuoja begales vaisių, daržovių ir prieskoninių žolelių kombinacijų, kurių pagalba galima paprastą vandenį padaryti nepaprastu – prisotintu įvairiausiais skoniais ir kvapais bei vitaminais.

Idėja, kad gali keisti vandens skonį ir atrasti vis naujų netikėtų derinių mane sužavėjo, o dar labiau nustebino tai, kad tokio vandens galiu išgerti daug daugiau. Mano savijauta pagerėjo, tapau energinga. Norėjau tokį vandenį visada turėti su savimi.

Mano tikslas, kad kuo didesnis ratas žmonių turėtų teisingus vandens vartojimo įpročius, kurie gali pakeisti jūsų gyvenimus. O tam geriausias įrankis yra Minglemoose gertuvės, kurios man padeda greitai ir kūrybingai pasigaminti prisotinto vandens ir visą dieną mėgautis jo teikiama nauda. Kviečiu išbandyti ir jus.