Prekių grąžinimo ir keitimo taisyklės - Minglemoose
+370 684 016 15
 1. Netinkamos kokybės prekė – prekė, neatitinkanti elektroninėje parduotuvėje pateiktame prekės aprašyme nurodytų ypatybių ir turinti fizinių trūkumų, dėl kurių neįmanoma prekės naudoti pagal paskirtį.
 2. Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.minglemoose.lt įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
 3. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“, patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių bei Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 str. nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
 4. Netinkamos kokybės prekę galima grąžinti/pakeisti per 14 dienų nuo prekės įsigijimo, jeigu grąžinama/keičiama prekė atitinka šias sąlygas:
 • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje*;
 • prekė nesugadinta;
 • prekė nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėšti lipdukai ir kt.);
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • pirkėjas turi įrodymų, patvirtinančių, kad jis prekę pirko iš www.minglemoose.lt.

* Atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gauta prekė atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.

 1. Prekių grąžinimas/keitimas atliekamas pirkėjui pateikus teisingai užpildytą ir pasirašytą tinklalapyje www.minglemoose.lt pateikiamą prekių grąžinimo/keitimo formą (toliau – grąžinimo/keitimo forma).
 2. Grąžinimo/keitimo forma gali būti teikiama vienu iš šių būdų:

6.1. iš anksto su www.minglemoose.lt atstovu suderinus, elektroniniu paštu info@minglemoose.lt teikiama skenuota pasirašyto dokumento versija;

6.2. www.minglemoose.lt atstovui įteikiama tiesiogiai.

 1. Tais atvejais, kai prekės keičiamos ir tokio keitimo metu susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo sumokėti www.minglemoose.lt susidariusį kainų skirtumą.
 2. Tais atvejais, kai www.minglemoose.lt neturi pakeitimui tinkamų prekių, pirkėjui grąžinama sumokėta suma. Į grąžintiną sumą pristatymo kaina nėra įskaičiuojama.
 3. Prekės gali būti grąžinamos/keičiamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šių taisyklių 4 psl. nustatytus reikalavimus. Už prekę sumokėta suma (prekės siuntimo išlaidos nėra grąžinamos) grąžinama į grąžinimo/keitimo formoje nurodytą sąskaitą
 4. Pirkėjui pinigai į grąžinimo/keitimo formoje nurodytą banko sąskaitą pervedami ne vėliau kaip per 14 dienų nuo teisingai užpildytos ir pasirašytos grąžinimo/keitimo formos gavimo www.minglemoose.lt. Kilus klausimams dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi, su Jumis susisieksime individualiai.
 5. Dėl prekių keitimo maloniai prašome susisiekti su mumis el.paštu info@minglemoose.lt arba www.minglemoose.lt tinklalapyje nurodytu kontaktiniu telefono numeriu.
 6. Prekė gali būti keičiama, jeigu atitinka šias sąlygas:
 • grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje*;
 • prekė turi būti nenaudota;
 • prekė turi būti nesugadinta;
 • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nenuplėšti lipdukai ir kt.);
 • keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
 • pirkėjas turi įrodymų, patvirtinančių, kad jis prekę pirko iš www.minglemoose.lt.

* Atidaryta pakuotė nėra įvardijama, kaip pažeidimas, jeigu tikslas buvo įsitikinti, jog gauta prekė atitinka elektroninėje parduotuvėje nurodytą aprašymą.

 1. Keičiamoms prekėms taikomi šių taisyklių 5-8 p. nustatyti reikalavimai.