Prekių pristatymas

  1. Minglemoose.lt įsipareigoja prekes pristatyti Klientui ne vėliau kaip per 3-5 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimą Klientui. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai minglemoose.lt sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, minglemoose.lt įsipareigoja nedelsdamt susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.
  2. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti minglemoose.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
  3. Klientas privalo nedelsiant informuoti minglemoose.lt elektroniniu paštu, jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio ir matmenų prekės.
  4. Tais atvejais, kai priėmęs prekes Klientas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamas prekių komplektas arba pateiktos prekės nėra tinkamo dydžio, spalvos ar kitų matmenų, Klientas privalo nedelsdamas informuoti apie tai minglemoose.lt elektroniniu paštu info@minglemoose.lt arba kontaktiniu telefono numeriu, nurodytu tinklalapyje www.minglemoose.lt