Prisotinto vandens nauda - Minglemoose
+370 684 016 15

1. EFEKTYVIAI MALŠINA TROŠKULĮ

 

Įvairūs vaisvandeniai ir sultys dažniausiai nenumalšina troškulio, o, priešingai, dar labiau jį didina. Vanduo yra puiki išeitis, tačiau paprasto vandens skonis ne visiems patinka. Tokiu atveju vaisiai, kurių kiekvienas turi unikalių skoninių savybių, vandeniui suteikia malonų skonį ir sotumo jausmą. Svarbu tai, kad prisotinto vandens galite gerti tiek, kiek tik norite, vis užpildami pasirinktus vaisius šviežiu vandeniu, ir tai jums niekados neatsibos.

 

2. GERINA IMUNINĘ SISTEMĄ

 

Vaisių skonio prisotintas vanduo suteikia organizmui antioksidantų, kurie padeda kovoti su blogosiomis bakterijomis mūsų organizme. Toks vanduo stiprina imuninę sistemą ir padeda jai kovoti su virusais ir bakterijomis. Šiais laikais niekas neturi laiko sirgti, todėl prisotintas vanduo yra puiki prevencinė priemonė.

 

3. STABDO ODOS SENĖJIMĄ

 

Norintiems turėti švarią ir skaisčią odą labai svarbu valyti savo organizmą iš vidaus. Tik tai padės džiaugtis gražia oda. Prausikliai ir kremai nebus pajėgūs efektyviai kovoti su odos problemomis, jeigu Jūsų organizmas bus užterštas įvairiais konservantais ir cukrumi, į kuriuos Jūsų oda labai prastai reaguoja. Saldžius gazuotus vaisvandenius pakeitę agurkais ir citrinomis arba arbūzais ir mėtomis prisotintu vandeniu pagerinsite savo odos būklę, nes ji gaus daugiau drėgmės. Jeigu Jūsų oda yra sausa, vaisų prisotintas vanduo jums ypatingai būtinas.

 

4. PADEDA KOVOTI SU NEREIKALINGAIS KILOGRAMAIS

 

Jeigu norite ko nors saldaus, nesigriebkite pyragaičio, o atsigerkite vaisiais prisotinto vandens, kuris numalšins saldėsio poreikį ir padės valyti organizmą bei atsikratyti nereikalingų kilogramų. Vaisių skonio prisotintas vanduo gerina toksinų pašalinimą iš organizmo. Jeigu reguliariai gersite tokį vandenį, labai greitai pamatysite rezultatą!
Daugelis žmonių sako, kad jiems patinka gerti prisotintą vandenį, nes dėl jo jie jaučiasi sveikesni ir žvalesni. Toks vanduo taip pat padeda natūraliai kovoti su skrandžio rūgštingumu, nes subalansuoja rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme. Atsisveikinkite su išsipūtusiu pilvuku ir prastu virškinimu bei jauskitės žvalūs, sveiki ir pasitikintys savimi.

 

5. IŠVALO TOKSINUS IŠ JŪSŲ ORGANIZMO

 

Vanduo turi be galo daug naudingų savybių ir viena iš jų yra ta, jog vanduo padeda pašalinti iš organizmo toksinus. Moksliniai tyrimai rodo, kad mūsų organizme toksinų sukeltas uždegimas yra dažna raumenų tonuso netekimo, žarnyno problemų, diabeto, artrito, spartesnio senėjimo, Alzhaimerio ir net vėžio priežastis. Mažinti uždegimą yra itin svarbu norint būti jauniems ir sveikiems.

 

6. SUTEIKIA ENERGIJOS

 

Skirtingai nuo „energijos“, kurios mūsų organizmas gauna su kofeinu, vaisių skonio prisotintas vanduo suteikia energijos ilgam bei papildo organizmą vitaminais ir mineralais, apsaugodamas nuo staigių energijos lygio šuolių. Kam gerti daug kavos, jeigu galima atsigerti tokio vandens ir gauti energijos?

 

7. SUMAŽINA RAUMENŲ SKAUSMĄ TRENIRUOTĖS METU IR PO JOS

 

Vaisiais prisotintas vanduo – puikus pasirinkimas sportininkams, šokėjams bei visiems aktyviai gyvenantiems žmonėms. Vaisiais prisotintas vanduo yra malonaus skonio, turi daug elektrolitų ir antioksidantų ir yra daug geresnė bei natūralesnė alternatyva specialiems gėrimams. Pavyzdžiui, agurkais ir citrinomis prisotintas vanduo yra puikus gėrimas aktyviai sportuojantiems bei svorius kilnojantiems žmonėms. Agurkuose esantis silicis padeda atsistatyti raumenų audiniams. Vitaminas C yra antioksidantas, kuris apsaugo raumenų ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, taip padėdamas vykti augimo procesui.

 

8. MAŽINA KRAUJOSPŪDĮ

 

Viena iš priežasčių, kodėl kraujospūdis būna per didelis, yra ta, jog organizme būna per daug druskos ir per mažai kalio. Druska skatina skysčių kaupimąsi organizme,  dėl to kyla kraujospūdis. Kalis yra elektrolitas, padedantis reguliuoti natrio (druskos) kiekį inkstuose. Kalio yra agurkuose, kiviuose, manguose ir avietėse. Todėl šiais vaisiais ir daržovėmis prisotintas vanduo gali tapti vienu iš kalio šaltinių, padėsiančiu sumažinti Jūsų kraujospūdį.