Vaisius ir daržoves plauti būtina - Minglemoose
+370 684 016 15

Reguliarus vaisių ir daržovių vartojimas labai svarbus mūsų gerai savijautai. Juose gausu vitaminų, mineralų ir skaidulų. Taigi naudodamiesi Minglemoose gertuvėmis ir prisotinę vandenį įvairių vaisių ir daržovių skoniu, mes galime pagerinti savo organizmo funkcionavimą ir papildyti jį būtinosiomis medžiagomis.

Tačiau prieš dedant vaisius ir daržoves į gertuvę, juos būtina kruopščiai plauti ne tik tam, kad pašalintumėte nuo jų nešvarumus, bet ir tam, kad išvalytumėte juos nuo tokių cheminių medžiagų, kaip pesticidai, ar kitų kenkėjų.

Minglemoose jums siūlo keletą efektyvių būdų tai padaryti:

– Plaudami vaisius ir daržoves naudokite kiaurasamtį ar sietelį.

– Citrusinius vaisius apipilkite verdančiu vandeniu tam, kad pašalintumėte paviršiuje esančius konservantus, o po to nuskalaukite juos šaltu tekančiu vandeniu.

– Daugelis produktų, ypač importuojamų iš kitų šalių, yra padengti parafinu tam, kad ilgiau išliktų švieži ir neprarastų savo geros išvaizdos. Todėl geriausia tokius vaisius ar daržoves plauti šepetėliu šiltame muiluotame vandenyje, o po to gerai nuskalauti juos šaltu tekančiu vandeniu.

 
Taip pat Minglemoose Jums siūlo pasigaminti natūralių mūsų išbandytų daržovių ir vaisių ploviklių, kurie padės pašalinti chemines medžiagas ir kitus nešvarumus:
 

Citrinų sulčių ir sodos mišinys:

– 1 šaukštas citrinų sulčių;
– 2 šaukštai valgomosios sodos;
– 1 puodelis vandens.

Citrinų sulčių ir baltojo acto mišinys:

– 1 šaukštas citrinų sulčių,
– 2 šaukštai baltojo acto,
– 1 puodelis vandens.

Visas sudėtines dalis sumaišykite, paruoštu mišiniu nupurkškite daržoves ir palikite 5-10 min., o vėliau nuplaukite šaltu vandeniu.