Ką rinktis: vaisiais prisotintą vandenį ar sultis? - Minglemoose
+370 684 016 15

SKONIS

Vaisiais prisotinto vandens skonis iš esmės skiriasi nuo natūralių vaisių sulčių. Vaisiais prisotinto vandens skonis yra švelnus ir gaivus. O iš vaisių spaustų sulčių skonis dažnai būna sunkus, būtent dėl šios priežasties retai kada galime jų daug išgerti. Minglemoose gertuvės – puikus pasirinkimas norintiems mėgautis lengvu ir maloniu pačių pasiruoštu gėrimu.

IŠVAIZDA

Minglemoose gertuvėse prisotintas vanduo atrodo stilingai, estetiškai ir spalvingai! Taip pat iš Minglemoose gertuvių prisotintą vandenį gerti nepalyginamai skaniau, nes kiekvienam iš mūsų yra labai svarbi produkto, kurį valgome, ar geriame, estetinė išvaizda. Jei Jūsų tikslas yra puoselėti sveiką gyvenseną ir išgerti sveikam organizmui būtiną vandens kiekį – Minglemoose gertuvė Jums yra būtina siekiant šio nelengvo tikslo.

KALORIJOS

Šviežiai spaustos sultys yra maistingos, kadangi turi kalorijų ir natūralaus cukraus. Ar žinojote, kad sultyse, išspaustose iš keturių apelsinų, yra daugiau nei 240 kalorijų? Tuo tarpu vaisiais prisotintame vandenyje yra vos kelios kalorijos, kurios neapsunkins Jūsų organizmo. Taip pat svarbu ir tai, kad pagaminti vaisiais prisotinto vandens Jums reikės tik vieno vaisiaus ar vos kelių jo skiltelių.

LAIKAS

Turbūt esate bandę užsibrėžti tikslą kiekvieną rytą išgerti šviežiai spaustų sulčių. Ir mes esame įsitikinę, kad Jums, kaip ir mums, ilgai to daryti nepavyko, kadangi sulčiaspaudžių surinkimas ir valymas yra sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Taip pat vargina ir tai, kad norint ryte išsispausti sulčių, visada reikia iš vakaro pasirūpinti reikiamu kiekiu mėgstamų vaisių. Su Minglemoose pasigaminti patinkantį gėrimą užtruks tik kelias minutes, o visą kitą laiką, kurį būtumėte sugaišę sulčiaspaudės valymui, galėsite skirti savo malonumui.

VANDUO

Jis kaip ir oras būtinas mūsų organizmui. Visi trokštame būti sveiki, ir Minglemoose gertuvės yra nepakeičiamos siekiant šio tikslo.

VIRŠKINIMO SISTEMA

Šiame spartaus gyvenimo tempo ir streso amžiuje virškinimo sistemos sutrikimai yra vieni iš dažniausiai pasitaikančių negalavimų, ypač padidėjęs skrandžio rūgštingumas. Dėl šio sutrikimo daugelis mūsų negalime mėgautis šviežiai spaustomis sultimis, nes jos didina skrandžio rūgštingumą. Minglemoose gertuvės grąžina tokiems žmonėms galimybę mėgautis natūralių vaisių prisotinto vandens teikiama nauda.

PATOGUMAS

Su Minglemoose gertuve natūraliais vaisiais prisotintas vanduo visada bus su Jumis. Gertuvės taip pat yra atsparios smūgiams ir pasižymi ilgaamžiškumu, todėl drąsiai imkite Minglemoose su savimi, kur beeitumėte – į darbą, sporto klubą, ar koptumėte į kalnus.

GROŽIS

Minglemoose gertuvė yra ne tik stilinga, bet ir padeda užtikrinti puikią Jūsų savijautą, nuotaiką bei palaikyti puikias kūno linijas. Visi žinome, kad geriant pakankamai vandens iš organizmo lengviau pašalinami toksinai, kurie kenkia odos bei bendrai organizmo būklei. Taip pat geriant pakankamai vandens sumažėja alkio jausmas, o tai labai svarbu siekiantiems atsikratyti viršsvorio.